Outsourcing_it

Centrum danych

Outsourcing IT to także nowoczesne centra danych – specjalne lokale, które gwarantują bezpieczeństwo dla Twoich serwerów, dokumentów i aplikacji.

Nasze centrum znajduje się w Warszawie przy ulicy Ministrantów 15 w biurowcu „Outsourcing IT”. Na powierzchni 10-ciu pięter świadczymy usługę kolokacji serwerów oraz innych urządzeń. Od teraz nie musisz już martwić się o swoje dane – dzięki nam są całkowicie bezpieczne.

Nasz budynek spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa (pracujemy wedle norm InSO9191 oraz wedle zaleceń systemu SerpX, propagowanego przez administrację rządową). Budynek wyposażony jest we własne zasilanie, agregaty prądotwórcze oraz zasilanie awaryjne UPS. Nasze centrum danych wyposażone jest także w super nowoczesny system klimatyzacji oraz fizyczną ochronę obiektu.

Umożliwiamy wynajęcie osobnych boksów, szaf i pomieszczeń. Gwarantujemy swobodny dostęp do serwerów dla upoważnionych pracowników Twojej firmy oraz niezawodną pomoc naszych specjalistów, znajdujących się w biurowcu 24 godziny na dobę.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: bazy@outsourcing-it.pl